Klubb

Koronaviruset - Myndighetene viderefører forbudet

Av: Sissel Carlsen  |  Publisert: 26. mars 2020  |  Siste nyheter  |  Arkiv

NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.

Forbud mot organisert idrettsaktivitet t.o.m. 13. april 2020.

Norges Golfforbund vil fortsette å jobbe hardt og kreativt for å få til løsninger så raskt som mulig, men inntil det foreligger vil NGF fortsatt anbefale at golfen forholder seg lojalt til nasjonale helsemyndigheters vedtak.

Ski Golfklubb deltar i dugnaden og styret har derfor besluttet å følge NGFs anbefaling og holder banen og treningsfeltet stengt for golfaktivitet frem til og med 13. april. NGF jobber for å finne løsninger som kan tillate golfspill før den tid - så følg med her, i golfbox eller på klubbens fb-side.

Klikk på https://www.golfforbundet.no/klubb/organisasjon/koronavirus/ for å holde deg oppdatert på siste nytt om koronatiltak fra NGF.